DreamLand

Укр
ПН-ЧТ 1100 - 2100
ПТ-НД 1000 - 2100
Без вихідних

Бібікари

Ну хто з дорослих у дитинстві не мріяв про власну машинку? У DREAM LAND будь-який гість може цілий день їздити по всьому розважальному центрі на власній машині – бібікарі.
Головна Послуги Бібікари

Бібкари – це розробка ізраїльських інженерів, призначена безпосередньо для дітей. Красива, зручна і легка в експлуатації, вона дасть можливість будь-якій дитині, що завітає до DREAM LAND, відчути себе справжнім автомобілістом. На ній з радістю їздитимуть не лише хлопці, а й дівчатка.

Машинка рухається завдяки законам фізики – гравітації та відцентровій силі. Для того, аби почати рухатися, дитині досить просто трохи нахилятися вперед і крутити руль. Для тих, хто ніколи не катався на цьому диві, рух бібікару може видатися справжньою магією, адже ніякого мотору в неї немає.

Бібкар є абсолютно безпечним для дітей. Його конструкція повністю виключає можливість травмування. Всі елементи мають обтічну форму і позбавлені будь-яких гострих кутів. Спеціальні ергономічні сидіння не дають можливості порушуватися осанці дитини. На сидінні передбачені спеціальні гумові накладки, які не дозволяюсь зісковзувати з нього, а спеціально розроблені колеса не дають можливості машині перевернутися навіть на різких поворотах.

Якщо ви хочете зробити дитяче свято дійсно веселим, таким аби воно подарувало дитині море радості і позитивних вражень, зробіть це у DREAM LAND. Ми гарантуємо, що ніхто не залишиться байдужим до можливості влаштувати перегони, і дітлахи отримають незабутнє задоволення.     

Замовити свято дитині

Дякуємо!

Наш менеджер найближчим часом зателефонує Вам.