DreamLand

Укр
ПН-ЧТ 1100 - 2100
ПТ-НД 1000 - 2100
Без вихідних

Лабіринт

Лабіринт являє собою яскраву конструкцію із труб з різноманітними ігровими елементами, такими як кільця, тунелі, драбинки, підвісні конструкції, гірки та багато іншого.
Головна Послуги Лабіринт

DREAM LAND – це один з найбільших дитячих розважальних центрів в Україні. І саме тут знаходиться дитячий ігровий лабіринт, який вже встиг полюбитися багатьом дітлахам.

Дослідження заплутаних проходів розвиває просторово-зорове сприйняття, моторику, логічне й образне мислення. А колективний проходження сприяє розвитку комунікативних навичок, спрощує адаптацію в соціумі й корисно впливає на розвиток дитини.

Конструкції лабіринту у DREAM LAND відповідають всім нормам безпеки та санітарно-гігієнічним критеріям, визначеним Міністерством охорони здоров’я. Матеріали, з яких виготовлені складові лабіринту не викликають алергії та є безпечними для дитячої шкіри. Отже, більш безпечного місця для веселих і цікавих ігор знайти навряд чи можливо.

Спільне проходження лабіринту зробить дитяче свято веселим і подарує всім гостям велику кількість позитиву від веселої метушні. При цьому проходити лабіринт може бути цікаво по декілька разів, адже з кожним наступним проходом діти відкриватимуть для себе нові ігрові елементи, які не помітили у попередні рази.

Завітайте у DREAM LAND і переконайтеся самі, що кращого місця для веселого й активного святкування знайти неможливо.

Замовити свято дитині

Дякуємо!

Наш менеджер найближчим часом зателефонує Вам.