DreamLand

Укр
ПН-ЧТ 1100 - 2100
ПТ-НД 1000 - 2100
Без вихідних

Снукболл

Гра являє собою невелике поле з лузами, куди за аналогією зі звичайним більярдом необхідно закотити м’ячі, проте удари наносяться не києм, а ногами – як у футболі. Ця незвична гра викликає велику цікавість як у дітей, так і у дорослих.
Головна Послуги Снукболл

На перший погляд здається, що все дуже просто, проте насправді гра вимагає не меншої концентрації, аніж «дорослий» більярд. У дитячому так само необхідно продумувати траєкторії руху м’ячів та робити акуратні і точні удари, аби м’ячик потрапив точно в лузу.

Грати у снукболл можуть як двоє, наприклад, один з батьків з дитиною, так і декілька гравців. За удаваною простотою гри насправді скривається розвиваючий елемент, що вимагає від дитини робити точні прогнози та аналізувати помилки.

І зовсім неважливо, чи буде у юних снукболістів виходити добре заганяти м’ячі до луз – весело буде у будь-якому разі, адже сам процес гри неодмінно викликатиме веселощі, метушню й найпозитивніші емоції. А чи це не найголовніше на святі?

Завітайте до DREAM LAND – найкращого розважального центру – і переконайтесь, що кращого місця для веселощів не знайти. Адже саме тут зібрано найбільшу кількість найцікавіших розваг для дітей. А отже, жодному гостю не буде нудно і кожен надовго запам’ятає той чудовий день.

Замовити свято дитині

Дякуємо!

Наш менеджер найближчим часом зателефонує Вам.