DreamLand

Укр
ПН-ЧТ 1100 - 2100
ПТ-НД 1000 - 2100
Без вихідних

Спортивний майданчик

Колективні спортивні розваги – це завжди весело! На території DREAM LAND ми обладнали сучасний спортивний майданчик.
Головна Послуги Спортивний майданчик

Ігри в футбол або баскетбол вважаються одними з найпопулярніших видів спорту серед дітей. Якщо ваша дитини змалечку почне грати у ці ігри, в неї краще розвиватимуться мускули, кістки будуть міцнішими, а імунна система краще протистоятиме захворюванням.

Безсуперечними перевагами даних видів ігор є те, що вони розвивають вміння дитини швидко адаптуватися в будь-якому колективі, будувати стратегію і розробляти тактику задля досягнення поставленої мети, можуть розвинути і лідерські якості. Тож участь у команді та командна робота є одними з важливих засобів розвитку вашого малюка.

У DREAM LAND завжди повно охочих пограти, відтак знайти собі товаришів по команді будь-якій дитині буде дуже просто. І зовсім неважливо з яким рахунком закінчиться гра: головне – це нові знайомства, нові друзі, позитивні емоції та гарний настрій.

Якщо ви хочете, аби ваша дитина краще розвивалася, росла здоровою, соціально-активною, навчалася ставити мету і досягати її в команді, завітайте на спортивний майданчик до DREAM LAND.

Замовити свято дитині

Дякуємо!

Наш менеджер найближчим часом зателефонує Вам.